Overslaan en naar de inhoud gaan

Uit het centrum

Zenne op Toer

04/12/24

Leve caféconcerten! Zij zijn de broodnodige speelplek voor lokale muzikanten en groepen om hun muziek te testen op een publiek en door te groeien naar de grotere podia. Zij zijn de kweekvijver voor de grote namen van de toekomst.

Daarom wil de jeugd- en cultuurregio Pajottenland & Zennevallei cafés, buurt- en jeugdhuizen aanmoedigen om een caféconcert met lokaal talent te organiseren.

In februari 2025 organiseren we Zenne op Toer en geven we muzikanten uit de regio de kans om in cafés en jeugdhuizen te spelen!

Wat doe je als muzikant/groep?

- Je hebt een sterke link met de regio.

- Je schrijft je HIER in.

- Je speelt een live-set (geen DJ) van minimum een half uur.

- Je speelde onlangs niet in het café, bent zelf geen eigenaar of uitbater van de zaak.

- Je registreert je (in de weken vóór het concert) via www.workinginthearts.be en ontvangt zo de vergoeding van 77 euro/muzikant via de nieuwe vergoedingsregeling AKV.

Een samenwerking van deze partners: Zender, de Vlaamse Gemeenschap, VI.BE, CC ’t Vondel, GC de Boesdaalhoeve, CC De Ploter, CC De Meent, Halle, Dilbeek, Ternat, Sint-Pieters-Leeuw, Beersel, Roosdaal, Liedekerke en Pajottegem (Gooik, Herne en Galmaarden) en Jeugdregio Pajottenland (Bever, Galmaarden, Gooik, Herne, Lennik en Pepingen)

Meer nieuws

  • Herbestemmingsproces Kerk De Hoek is gestart

    25/09/26

    Wie door de Gehuchtstraat in de wijk De Hoek wandelt, kan er moeilijk naast kijken. Al meer dan een eeuw bepaalt de Sint-Barbarakerk mee het uitzicht van de buurt. Maar nu de religieuze functie ervan is verdwenen, dringt de vraag zich op welke toekomst het gebouw nog wacht.

  • Animoro Experience op 18, 19 en 20 september

    10/09/26

    Een weekend voor én door jongeren waar ook ouderen van harte welkom zijn? Dat is de Animoro Experience. Verbinding en ontmoeting staan er centraal. Julien Ghequiere, voorzitter van Jeugdhuis Animoro, vertelt wat je dit bijzondere weekend in GC de Boesdaalhoeve mag verwachten.

  • Boesdaalhoeve uit de steigers

    04/09/26

    De vernieuwing van de vloer in de Grote Schuur en de aanpak van vochtproblemen in de klasjes zijn het sluitstuk van de grote infrastructuurwerken aan de Boesdaalhoeve. Met de renovatie van de plankenvloer in de grote zaal en de aanpak van de vochtproblemen in ’t Klaske en het Doe-Atelier zal de Boesdaalhoeve structureel in orde zijn.